Únor 2013

Kouzlo lesa

7. února 2013 v 12:47 | Gawarin |  Slunce v duši
Les je kouzelné místo, kde rostou stromy pamatující princezny, rytíře a krále. Skrz stěnu jejich zelelých korun prosvítá tajemné světlo. Kolem prolétá hejno bělásků. Jemná křídla se otřou o tvou tvář a zmizí mezi kmeny porostlými mechem. V smaragdovém kapradí se něco pohybuje. Přistupuješ opatrně krok po kroku. Se zpěvem vylétají vrabci.

obrázek pro mou kamarádku Dalai

Deníky Stromu

7. února 2013 v 12:32 | Gawarin |  Slunce v duši
Kromě toho že rád kreslím, tak i rád píšu. Právě ted' píšu knížku, která pro mě moc znamená. Mým snem je ilustrovat si vlastní knížku. A víte co? Až bude hotová, tak ji nejspíš nevydají, ale si ji vytisknu,nakreslím ilustrace a splním si svůj sen. Protože člověk by se nikdy neměl vzdávat svých snů. To je to jediné, co nám nikdo nemůže vzít - sny.
Knížka se bude jmenovat Deníky Stromu. Každý den napíšu tak jednu stránku. Tady máte portréty hlavních postav.
Orix - je to mág ovládající živly - zemi, vodu, vzduch a ohen'. Je přátelský a snaží se všem pomáhat. Nekdy uzavřený do sebe.
Aja - bojovnice s vějíři, věrná, seběvědomá a vtipná. I když se splete, nakonec vždy udělá správnou věc. Je otevřená novým lidem a poznáním.
Karin - Čarodějka starověké magie, je optimistická, milá a veselá, obětavá. Má velké znalosti a vždy se zaslouží o dobrou náladu skupiny.
Lea - královská kouzelnice na hradě Lúmenn-Celesti. Dobrá kamarádka tamější královny Elisy. Vjejích vlasech jsou ukrytí živí motýli. Jsou to její špehové a poslové. Je tajmná, věčně zamyšlená a milá.

Zima v kartách

7. února 2013 v 12:10 | Gawarin |  Barvy života
Všichni něco sbíráme. Někdo sbírá známky, někdo knihy, někdo květiny, kamarády, vnoučata, hrací karty,...
Já sbírám ACEO karty, což jsou karty ručně kreslené. Uspořádá se výměna a každý nakreslí kartu. Podle mě je to úžasný koníček. Rozvíjí tvořivost a nic nestojí. S každou novou kartou dostávám novou radost. Nevyměnuji karty s lidmi, které nemám rád, vyměnuji s přáteli. Poznávám zajímavé lidi z celého světa.
Tyto karty jsem nakreslil za poslední dva měsíce.
Pro Eloren
Pro Eilonwy
Pro Kayreu
Pro Scalie
Pro Arredie
Pro Sybilu
Pro Hakkatu
Pro BlackVelvet
Pro Tiriu
Pro Lelix